Osječki Rotary klub donirao tablete našoj školi te tako omogućio nastavu u novoj multimedijalnoj učionici

"Želeći uhvatiti korak s najsuvremenijim standardima tehničke opremljenosti hrvatskih škola kako bi svojim učenicima i učiteljima u OŠ Milka Cepelića u Vuki pružili mogućnost prijenosa i usvajanja znanja kroz multimedijalni pristup samom procesu učenja, odlučili smo se na inicijativu kontinuiranog upoznavanja svih struktura koje nam u tome na bilo koji način mogu pomoći. Uz veliku podršku Upravnog odjela za prosvjetu, kulturu, sport i tehničku kulturu Osječko - baranjske županije, koji je prepoznao važnost podizanja navedenih standarda u jednoj maloj sredini kao što je Vuka, uložena su značajna sredstva u infrastrukturu i informatičko opremanje škole tako da s ponosom možemo istaknuti kako smo osigurali uvjete za uvođenje e-Dnevnika. Velika je stvar pružiti našim učenicima takve mogućnosti u svakodnevnom radu, posebno ako pogled usmjerimo kroz prizmu opstojnosti slavonskog sela i potrebe ulaganja u podizanje kvalitete života svih njegovih žitelja, a osobito djece", istaknuli su donatori.

"Kao kruna svih naših inicijativa dolazi nam angažman članova Rotary kluba Osijek koji su prepoznali važnost cijeloga projekta te su se odlučili pomoći organiziranjem humanitarnog koncerta, a nastupila je naša poznata estradna zvijezda Maja Šuput. Prihod od prodanih ulaznica i sve donacije uložene su u opremanje jedne multimedijalne učionice u punom kapacitetu", pojašnjavaju domaćini.

Više fotografija možete pogledati u fotogaleriji.

Pročitajte i članak objavljen u Glasu Slavonije.

Izvor: http://radio.hrt.hr/radio-osijek/clanak/nova-multumedijalna-ucionica-u-osnovnoj-skoli-u-vuki/132582/

objavio: Marina Gernhardt   datum: 25. 11. 2016.

« Travanj 2024 »