Obavijest učenicima 8.razreda - završetak prijave obrazovnih programa

Podsjećamo sve kandidate kako je u četvrtak, 7. srpnja u 12 sati kraj prijava obrazovnih programa. Nakon toga, kandidatima će biti omogućen dohvat prijavnice. Dohvat prijavnice bit će moguć do 8. srpnja u 15 sati.

Potpisivanje prijavnica će biti u školi u petak, 8. srpnja, od 9 do 11 sati. Prijavnice moraju potpisati kandidat i njegov roditelj/skrbnik te molimo učenike da dođu u školu u pratnji jednoga roditelja/skrbnika (u opravdanom slučaju, ako kandidat nije u mogućnosti potpisati prijavnicu, dovoljan je potpis roditelja/skrbnika; ako ni roditelj/skrbnik nije u mogućnosti potpisati prijavnicu, prijavnicu može potpisati opunomoćena osoba kojoj je punomoć dana kod javnog bilježnika).

Samo kandidati kojima je u sustavu označeno da su predali potpisanu prijavnicu naći će se na konačnim ljestvicama poretka.

Učenik i sam može ispisati prijavnicu na način da na kartici „Moj odabir“ klikne na gumb „Prijavnica“ koji će mu se prikazati ispod tablice liste prioriteta. Potpisanu prijavnicu učenik može sam učitati u sustav ili dostaviti razredniku koji će je učitati u sustav. Učenik će prijavnicu učitati u sustav na kartici „Moj odabir“ klikom na gumb „Prijavnica“ koji otvara prozor u kojemu se nalazi gumb „Učitaj“ te nakon učitavanja prijavnice klikom na gumb „Slanje datoteka“ kako bi je na svome sučelju vidio i prihvatio razrednik u osnovnoj školi.

objavio: Marina Gernhardt   datum: 6. 7. 2022.