Prvi nastavni dan u školskoj godini 2020./2021.

Dragi učenici i roditelji, obavještavamo Vas da nastava počinje u ponedjeljak, 7. rujna 2020. godine. Molimo učenike i roditelje da se ne skupljaju prije ulaska u zgradu ispred škole te da drže fizički razmak kad god je to moguće.

Budući smo u mogućnosti organizirati potreban razmak između učenika u učionicama kako je propisano, učenici tijekom boravka u školi neće nositi maske, ali ih je potrebno nositi prilikom korištenja školskog prijevoza.

Prvi nastavni dan učenici će od svojih razrednika dobiti udžbenike kao i detaljne upute vezane uz boravak i rad u školi u vrijeme epidemije. U kompletima udžbenika bit će i izjave, koje roditelji moraju potpisati, o preuzimaju i čuvanju udžbenika te će potpisane izjave vratiti preko učenika u školu.

Toga dana nije potrebno u školu nositi preobuku. Roditelji ne ulaze u školsku zgradu osim u iznimnom slučaju, a tada su obvezni nositi zaštitnu masku.

Pod opširnije pogledajte raspodjelu učenika po razredima, raspored učionica te raspored školskog prijevoza za ponedjeljak.

Svim učenicima želimo sretan i uspješan početak nove nastavne godine.
Ostanimo odgovorni i poštujmo epidemiološke mjere te čuvajmo svoje i zdravlje ostalih.

Ravnatelj Danijel Slobođanac, dipl.učitelj

Raspodjela učenika 1. i 5. razreda po razredima

- učenici 1. razreda matične škole u Vuki su u razrednom odjelu zajedno s učenicima 2. razreda - kombinirani razredni odjel 1.a/2.a

- učenici 1. razreda PŠ Beketinci su u razrednom odjelu zajedno s učenicima 4. razreda - kombinirani razredni odjel 1.b/4.b

- učenici 5. razreda s prebivalištem u mjestu Vuka upisani su u 5.a razred

- učenici 5. razreda s prebivalištem u Beketincima, Lipovcu, Branjevini, B.Kladama i Hrastovcu upisani su u 5.b razred

Raspored učionica

RN

u svojim učionicama

Biologija/kemija

multimedijalna učionica

Glazbena kultura

Raspored dovoza i odvoza učenika putnika za prvi nastavni dan

Dovoz

Lipovac 7:00
Branjevina i B.Klade 7:15
Hrastovac 7:25
Beketinci 7:40

Odvoz

RN svi smjerovi 8:45
PN svi smjerovi 9:15

Podsjećamo učenike da je prilikom korištenja školskog prijevoza potrebno nositi maske za lice.

objavio: Marina Gernhardt   datum: 4. 9. 2020.